۶۶۹۶۷۸۴۹-۵۰

آمازون پول شما را سرقت خواهد کرد

Foto


آمازون یک نیروی عظیم در دنیای خرده‌فروش‌ها می‌باشد. احتمالاً اولین سایتی است که زمانی که به خرید یک چیز آنلاین فکر می‌کنید ، چک می‌کنید. حتی حدود ۹۰ میلیون نفر در ایالات‌متحده با چنین پایگاهی بزرگ از مشتریان وجود دارند که موظف به انجام تحقیقات خدمات مشتری هستند. اما با توجه به آمازون، مراقب باشید. یک کلاهبرداری جدید وجود دارد که باعث می‌شود دورانی که می‌تواند برای شما وقت بگذارد، به شما کمک کند.  
scammers از مشتریان آمازون سواستفاده می‌کنند

اگر شما تا به حال برای تماس با سرویس مشتری تان نیاز دارید، احتمالا می‌دانید که یافتن شماره‌تلفن در سایت مشکل است. زمانی که شما به دنبال شماره سایت Amazon.com هستید، می‌توانید از صفحه به صفحه که به نظر می‌رسد یک حلقه بی‌پایان است کلیک کنید. می‌تواند ناامیدکننده باشد.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم یک جستجوی آنلاین برای این تعداد انجام می‌دهند. و این در واقع باعث می‌شود که برخی افراد درست در دست scammers قرار بگیرند.

در حال حاضر، افراد جستجوی گوگل را برای پیدا کردن شماره خدمات مشتری انجام می‌دهند. آنچه که در واقع در برخی از نتایج جستجو ظاهر می‌شوند ، شماره خدمات مشتری تقلبی هستند. این تعداد جعلی آمازون همچنین به عنوان پست‌های تقلبی در سایت‌های ارتباط جمعی مانند فیس‌بوک ظاهر می‌شوند.

آمازون پول شما را سرقت خواهد کرد

هشدار! اگر یکی از این شماره تلفن‌های جعلی را بزنید، یک کلاهبردار جواب خواهد داد و از کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی خود درخواست خواهد کرد.

هنگامی که ناظران این اطلاعات را می یابند می توانند انواع خرابی‌ها را شامل می‌شوند، از جمله سرقت پول به طور مستقیم از حساب شما. یک سایت به نام thedailyscam لیستی از شماره های خدمات مشتری آمازون جعلی شناخته شده را منتشر کرده است. در اینجا نگاهی به آن لیست بیندازید:

چگونه خود را در برابر این کلاهبرداری محافظت کنید

بهترین راه برای محافظت از خود در برابر این رسوایی این است که مطمئن شوید که شماره‌تلفن رسمی آمازون را می‌خوانید. شماره واقعی: ۸۸۸ - ۲۸۰ - ۴۳۳۱ است. شما می‌توانید این را روی یک تکه کاغذ یادداشت کنید و آن را کنار کامپیوتر خود نگه دارید و یا حتی آن را به عنوان یک ایمیل برای خودتان بفرستید تا همیشه آن را در دست داشته باشید.

اگر به شماره دسترسی ندارید، می توانید از صفحه تماس با آمازون تماس بگیرید. در آنجا، چندین راه برای ارتباط با آمازون از جمله شماره سرویس خدمات مشتری، ایمیل یا حتی یک گزینه چت فوری با نماینده پیدا خواهید کرد.

این حقه در حال حاضر مشتریان آمازون را هدف قرار می‌دهد ، اما scammers می‌تواند آن را در هر زمانی تغییر دهد. آن‌ها می‌توانند کاربران هر وب سایت خارج از وب سایت را هدف قرار دهند. به همین دلیل است که همیشه بهتر است شماره‌تلفن مشتریان را در سایت رسمی پیدا کنید تا شما بدانید که با یک نماینده واقعی صحبت می‌کنید.

مترجم : مهدی کولیوند
منبع:  کماندو