۶۶۹۶۷۸۴۹-۵۰

در تحول كوپ رضايت مندي كاركنان و ارباب رجوع سر لوحه كار است

Foto


در تحول كوپ رضايت مندي كاركنان و ارباب رجوع سر لوحه كار است

 گروه استان ها – چهارمحال و بختياري - فرمانده انتظامي استان با اشاره به اينكه كلانتري تجلي فعاليت هاي نيروي انتظامي و محلي براي تظلم خواهي مردم و پيشگيري از وقوع جرم است گفت: در تحول كوپ رضايت مندي كاركنان و ارباب رجوع بايد سر لوحه كار باشد.
 

 

به گزارش پايگاه خبري پليس ، سردار "غلامعباس غلامزاده" در حاشيه بازديد از كلانتري و پاسگاه هاي فرماندهي انتظامي شهرستان لردگان گفت: امروزه كلانتري نقش بسيار مطلوبي به خود گرفته و از يك واحد منفعل به واحدي فعال بدل شده و با مردم و گروه هاي مختلف اجتماعي ارتباطات زيادي برقرار كرده است.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري خاطرنشان كرد: مراجعه به كلانتري از ديرباز و از نگاه عموم يك امتياز منفي براي مردم به شمار مي آمد اما تلاش ثمربخش پليس در چند سال اخير موجب تغيير اين رويكرد شد.

اين مقام ارشد انتظامي كلانتري را مأمني براي مردم و محلي براي رسيدگي به مشكلات آنان دانست و تأكيد كرد: ارتباط خوب مردم با كلانتري ها شاهد اين ادعاست.

سردار "غلامزاده" در ادامه با بيان اينكه پليس پيشگيري از بزرگ ترين و مهم ترين بخش ها در نيروي انتظامي است ، گفت: كلانتري به عنوان يكي از مجموعه هاي پليس پيشگيري تجلي فعاليت هاي نيروي انتظامي است.

وي در پايان با تأكيد بر بحث حرفه اي شدن پليس گفت: تمركز و تلاشي كه در سال هاي اخير براي مطلوب سازي و استانداردسازي رفتار و مديريت رفتار سازماني در كلانتري ها انجام شد ، گامي بلند در جهت حرفه اي تر شدن رفتار پليس است.#

انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران