۶۶۹۶۷۸۴۹-۵۰

شغل مرزبانی بعنوان یکی از مشاغل سخت

Foto


لزوم معرفی شغل مرزبانی به عنوان یکی از مشاغل سخت
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزبانان افرادی هستند که با متاع دنیوی قابل خرید و فروش نیستند، گفت: این انتظار وجود دارد که مجلس شورای اسلامی شغل مرزبانی را به عنوان یکی از مشاغل سخت معرفی کند.
 
 
 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار "قاسم رضایی" در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید دریابانی استان مازندران، در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: مرزبانی مازندران در چهار سال گذشته با پیشرفت های زیادی همراه بوده که این موضوع نشان از همکاری دستگاه های اجرایی و قضائی استان دارد.

وی خاطرنشان کرد: در مازندران علاوه بر مراقبت از مرزها، مقابله با متخلفان و صیادان غیرمجاز در دستور کار قرار دارد؛ مراقبت از ساحل دریای خزر و مقابله با اهداف شوم استکباری در سالمسازی طرح دریا از جمله وظایف است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه امسال دو هزار نفر در دریای مازندران از غرق شدن نجات یافتند، گفت: دریانانی در نجات غریق، سهم بسزایی دارد.

وی خاطر نشان کرد: مرزبانی به نمایندگی از 80 میلیون ایرانی در حال نگهبانی از مرزهاست و کارکنان مرزبانی افرادی خستگی ناپذیر هستند که برای خدمت به کشور تمامی خستگی ها را به جان می خرند.

سردار رضایی با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس در مرزبانی ادامه دارد، یادآور شد: امسال در مرزهای شرقی 70 تن مواد مخدر کشف شد که با درگیری مسلحانه همراه بوده است.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزبانان افرادی هستند که با متاع دنیوی قابل خرید و فروش نیستند، افزود: حدود 8 هزار و 775 کیلومتر مرز نیاز به پیگیری خدمات رفاهی برای مرزبانی دارد و این انتظار وجود دارد که مجلس شورای اسلامی شغل مرزبانی را به عنوان یکی از مشاغل سخت معرفی کند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران