۶۶۹۶۷۸۴۹-۵۰

لزوم تقویت بنیه دفاعی مهندسی و مخابراتی

Foto


لزوم تقویت بنیه دفاعی مهندسی و مخابراتی

 لزوم تقویت بنیه دفاعی، مهندسی و مخابراتی/دستیابی سیستان و بلوچستان به رشد و بالندگی برابر شاخص ها

گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با اشاره به لزوم تقویت بنیه دفاعی، مهندسی و مخابراتی گفت: استان سیستان و بلوچستان برابر شاخص های انتظامی به رشد و بالندگی دست پیدا کرده است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " ایوب سلیمانی" در جلسه کمیسیون پشتیبانی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان که در زاهدان برگزار شد، ضمن تبریک دهه مبارک کرامت از زحمات و تلاش های شبانه روزی مجموعه انتظامی استان تقدیرکرد و گفت : نیروی انتظامی همیشه روند رو به تکاملی داشته و در سال های اخیر این پیشرفت ها با جهش رو به رو بوده است و استان سیستان و بلوچستان از جمله مناطقی است که طبق شاخص ها و گزارشات ستاد ناجا توانسته به این رشد و بالندگی دست پیدا کند.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی در خصوص مصوبات کمیسیون پشتیبانی استان به توسعه مجموعه بهداری و تاسیس بیمارستان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت : ما باید در این استان و در این نقطه مرزی و عملیاتی امکانات بهداری و بهداشتی را برای رفاه حال کارکنان و خانواده هایشان فراهم کنیم و کادر پزشکی و پیرا پزشکی مراکز درمانی خود را از پزشکان سرباز و با قرارداد با پزشکان در بیرون از سازمان تامین کنیم .

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: تقویت بنیه دفاعی، مهندسی و مخابراتی از جمله مباحثی است که باید به آن توجه ویژه ای شده و دراین حوزه از امکانات به روز استفاده حداکثری شود.

سردار سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود، گزینش افراد را به عنوان گلوگاهی مهم و اساسی در انتخاب کارکنان بیان کرد و اظهار داشت: ما باید در گزینش افراد، کسانی را انتخاب کنیم که با اهداف سازمان آشنایی داشته باشند و با روحیه رزمندگی بتوانند در مناطق عملیاتی، امنیتی، حساس و صعب المعیشه خدمت کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با اشاره به خدمت بزرگ کارکنان در حفظ امنیت این استان مهم و مرزی، گفت: به افتخار حضور شما و پشتوانه شما عزیزان است که ما می توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم و برای ما نیز افتخار است که به شما خدمت کنیم.

  طلایی ترین سال های امنیت و آرامش درسیستان وبلوچستان

در ادامه این دیدار سردار "حسین رحیمی" فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان نیز در سخنانی گفت: کارکنان خدوم انتظامی این استان برای دفاع ازکیان و ناموس نظام اسلامی در این خطه حساس ومهم برای اجرای فرمان فرمانده معظم کل قوا و شادی قلب ایشان همانند یک سرباز جان بر کف با تمام قدرت، تلاش و خدمت می کنند .

وی با اشاره به افزایش تحرکات دشمنان، معاندین،اشرار ،گروه های مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر نسبت به سال های گذشته، افزود: سرمایه گذاری دشمن در این منطقه بیشتر شده است و کشور ما در این منطقه با کشور افغانستان که بیش از 300 هزار هکتار از اراضی خود را زیر کشت مواد مخدر قرار داده، همسایه است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: امروز و در این سال های اخیر طبق نظر کارشناسان شورای امنیت ملی و مسئولان بلند مرتبه استانی و کشوری ،استان سیستان وبلوچستان طلایی ترین سال های امنیت و آرامش خود را سپری کرده و در سال 96 از سوی دولت به عنوان مقصد گردشگری معرفی شده است .

سردار رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود، بیان داشت : در بخش مقابله با قاچاق مواد مخدر، میزان کشفیات مواد مخدر 300 درصد افزایش داشته و در کشف جرم ، توانسته ایم با رویکرد آفندی، کشف 51 درصدی جرایم را به بالای 90 درصد ارتقاء دهیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان مردمداری و جامعه محوری را از شاخصه های پلیس استان بیان کرد و گفت: با این رویکرد توانسته ایم با همدلی یک ارتباط تنگاتنگ بین مردم و پلیس ایجاد کنیم و مقبولیت نیروی انتظامی را نزد مردم بالا ببریم.#

انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران