۶۶۹۶۷۸۴۹-۵۰

هلاکت شرور مسلح و دستگیری عامل تیراندازی

Foto


گروه استان ها– سیستان و بلوچستان– فرمانده انتظامی استان گفت: شرور مسلح و عامل تیر انداری به سمت مردم در درگیری با تکاوران پلیس به هلاکت رسید و 3 همدست وی نیز دستگیر شدند.
 

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان در پی کسب خبری مبنی بر تیر اندازی به سمت مردم در شهر زاهدان و مجروح شدن 4 نفر از شهروندان در این حادثه، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با اشراف اطلاعاتی پس از شناسایی محل اختفای این شرور مسلح در یکی از محله های زاهدان، این منطقه را محاصره کرده، که فرد مذکور به محض مشاهده یگان های عملیاتی پلیس با ماموران درگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه، شرور مسلح به هلاکت رسید و 3 همدست وی نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: این شرور مسلح، به همراه سایر همدستانش به دلیل ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان و حمل و نگهداری سلاح و درگیری با ماموران پلیس تحت تعقیب بوده است.

سردار قنبری در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و هنجار گریزان خللی به امنیت پایدار جامعه وارد کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران